KONST / Litografier / Färglitografi 5522256
nr 552 2256
Färglitografi
Signerad Adelgren?, 33/340, kvinna med puttis, 56x43
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 17 november 2008
kl 18:45:52
200 kr
400 kr
500 kr
700 kr